Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pepemasta
Member
Od: 10.2008
Offline
#
1596
22.07.2009, 16:32
mam pytanko jest tu gdzies jakis temat gdzie sie kibicuje na bierzaca komentuje mecz?
pepemasta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepemasta
Znajdź inne posty napisane przez pepemasta