|
Skład bardzo dobry, wreszcie gramy 4-4-2 z dwoma napastnikami i Jirsak gra na odpowiedniej dla siebie pozycji a nie podwieszonego napastnika. Diaz na lewej, Brożek na prawej hmm Brożek lepiej gra na lewej ale wtedy na prawej musiałby zagrać Jop a to jest niewiadoma jak tam sobie poradzi
|