Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1405
Stary 22.07.2009, 16:17
Skład bardzo dobry, wreszcie gramy 4-4-2 z dwoma napastnikami i Jirsak gra na odpowiedniej dla siebie pozycji a nie podwieszonego napastnika. Diaz na lewej, Brożek na prawej hmm Brożek lepiej gra na lewej ale wtedy na prawej musiałby zagrać Jop a to jest niewiadoma jak tam sobie poradzi