Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kiddou
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1586
22.07.2009, 14:45
Miałem zakupić Polsat Cyfrowy... Ch... nigdy w życiu !
Kiddou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kiddou
Znajdź inne posty napisane przez Kiddou