Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 22.07.2009, 13:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Z drugiej strony - co robi dział marketingu w Wisle skoro nie potrafi sprzedać nikomu takiego dobrego produktu jak spotkanie eliminacyjne będące dla Wisły "być albo nie być" w pucharach w tym roku?
Na miejscu Cupiała i RN dawno poslalłbym tych ludzi na zasiłek dla bezrobotnych
Rzeczywiście, taki dobry produkt, że nikt nie chce kupić. Wogóle, ten produkt jes tak wspaniały, że nawet za darmo nikt nie chciał jechać do Estonii i robić transmisji. FraMat, Ty powinienes zostać szefem marketingu.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując