FraMat napisał(a):

Z drugiej strony - co robi dział marketingu w Wisle skoro nie potrafi sprzedać nikomu takiego dobrego produktu jak spotkanie eliminacyjne będące dla Wisły "być albo nie być" w pucharach w tym roku?
Na miejscu Cupiała i RN dawno poslalłbym tych ludzi na zasiłek dla bezrobotnych
|
Rzeczywiście, taki dobry produkt, że nikt nie chce kupić. Wogóle, ten produkt jes tak wspaniały, że nawet za darmo nikt nie chciał jechać do Estonii i robić transmisji. FraMat, Ty powinienes zostać szefem marketingu.