Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1580
Stary 22.07.2009, 13:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
przyznam, że pewnych rzeczy nie rozumiem.

Polskie kluby odstapiły prawa do pokazywania meczów eliminacyjnych firmie Sportfive (tak wiem, że Wisełka postąpiła trochę inaczej).
Dlatego uważam, że firma , która zakupiła te prawa powinna miec także w umowie obowiązek przeprowadzenia transmisji.
Kupuje sie prawa w pakiecie, więc normalne, że na jednym meczu można zarobić, a na innym stracić.

Uważam, że przy podpisywaniu następnej takiej umowy trzeba wyegzekować od firmy pośredniczacej obowiązek przeprowadzenia transmisji w zamian za prawo do niej.

Z drugiej strony - co robi dział marketingu w Wisle skoro nie potrafi sprzedać nikomu takiego dobrego produktu jak spotkanie eliminacyjne będące dla Wisły "być albo nie być" w pucharach w tym roku?
Na miejscu Cupiała i RN dawno poslalłbym tych ludzi na zasiłek dla bezrobotnych
Oglolnie sie z Toba zgadzam ale Wisla mogla dysponowac prawami u siebie. W przypadku dzisiejszego meczu prawa te posiada Levadia i to oni decyduja co chca z nimi zrobic- nie maja woli oddac polskim kibica transmisji za darmo bo i po co jak u nich nie ma praktycznie zadnego zainteresowania.
Jak w miescie malo kto wie o takiej druzynie tym bardziej w kraju, gdyby Wisla nie oddala praw w tamtym tygodniu za darmo to polsat na pewno by nie robil realacji.
,
Odpowiedz cytując