vodzu91 napisał(a):

Wow. Serio? No to Amerykę odkryłeś... Nie powtarzajmy się po 100 razy bo doskonale wiemy jakie są potrzeby Wisły na dane pozycje a twój post nic nowego w temacie nie wnosi.
Myślę, że administratorzy forum powinni zająć się twoją innowacyjną, ożywczą i jakże rewolucyjną wypowiedzią
Dobrze, że sam się przyznajesz że "to tylko takie marudzenie", a Ci którzy biadulą, gderają i nic nie wnoszą powinni mieć urlop od forum... A tak na marginesie - wołabym Albiola zamiast Jopa... Zastanów się nad sobą kolego. Pozdrawiam.
|
twój jest za to jakże odkrywczy. nie ma to jak wejście z przytupem na forum...wiem, że młoda krew buzuje, ale trochę lodu na głowę kolego