Wyświetl pojedynczy post
Nuitari
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14688
Stary 22.07.2009, 12:41
arturtsw napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę że Bednarz szykuje nam napastnika... Odszedł Dawidowski, najprawdopodobniej odejdzie Niedzielan, odszedł również Beto... Odeszło 3 napastników z kadry... Z kasy jaką zwolnili bądz zwolnią Ci gracze nie wyobrażam sobie żeby nie szukano bramkostrzelnego napadziora i nie podpisano z nim kontraktu...
Jeżeli awansujemy do kolejnej rundy w eliminacjach LM, co będzie się równało z przypływem $$ też sądze że doczekamy się kolejnych transferów. Na razie dotychczasowe nabytki zapowiadaja się obiecująco.
Odpowiedz cytując