Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
1035
22.07.2009, 12:32
Nie w tym sensie pisałem
Uzupełnienie w takim sensie ze ubyło nam piłkarza z podstawowej jedenastki wiec kupno Kirma to "zapchanie" luki po ubytku Marka.
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1