tswisla1906 napisał(a):

|
Mecz jak narazie najważniejszy w sezonie a my go nie obejrzymy lipa ;D Osobiście liczyłem że Polsat pokaże ten rewanż ale się przeliczyłem szkoda!
|
spotkań w tym sezonie było takie multum, że rzeczywiście ten chyba jest najważniejszy :]
najeżdżacie na Polsat, ale oni jako jedyni podjęli jakąkolwiek inicjatywę, w przeciwieństwie do tego leszcza Korzeniowskiego, skoro żadna telewizja w Estonii nie realizuje transmisji, to nie dziwię się, że Polsat nie chce tego sam robić, bardzo można dziwić się tylko estońskiej TV, jakby nie było Levadia to mistrz i mimo wszystko są w lepszej sytuacji przed rewanżem, a jednak telewizja ma to gdzieś, to jest dziwne