Wyświetl pojedynczy post
cahill
Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1570
Stary 22.07.2009, 11:47
tswisla1906 napisał(a):Wyświetl post
Mecz jak narazie najważniejszy w sezonie a my go nie obejrzymy lipa ;D Osobiście liczyłem że Polsat pokaże ten rewanż ale się przeliczyłem szkoda!
spotkań w tym sezonie było takie multum, że rzeczywiście ten chyba jest najważniejszy :]

najeżdżacie na Polsat, ale oni jako jedyni podjęli jakąkolwiek inicjatywę, w przeciwieństwie do tego leszcza Korzeniowskiego, skoro żadna telewizja w Estonii nie realizuje transmisji, to nie dziwię się, że Polsat nie chce tego sam robić, bardzo można dziwić się tylko estońskiej TV, jakby nie było Levadia to mistrz i mimo wszystko są w lepszej sytuacji przed rewanżem, a jednak telewizja ma to gdzieś, to jest dziwne
Odpowiedz cytując