Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14680
Stary 22.07.2009, 11:21
Godny podkreślenia jest fakt, że w przeciwieństwie do większości okienek transferowych, klub podpisał już 4 kontrakty przed pierwszym meczem ligowym. Tego dawno nie było i to jest duży pozytyw. Do tego dochodzi jeszcze przedłużenie kontraktu z Sobolem.
Oczywiście że przydałby się dobry napastnik ale w naszych realiach finansowych to jest bardzo trudne zadanie i chyba jedyną szansą dla Wisły jest zamykające się okienko transferowe
Bo z pewnością nieźli napastnicy mają, przynajmniej potencjalnie, lepsze oferty niż ta z Reymonta. Wisła jest dla nich w tej chwili jeszcze drugą lub trzecią opcją ale pod koniec sierpnia to się może zmienić.

Nie ma co ulegać ogromnej presji wywieranej przez media. Bo tak naprawdę to kogo do tej pory kupiła Amica? Chrapka? (a kto to tak naprawdę jest?) Słowaka niezdolnego do gry?króla strzelców 3 ligi? Ok, te transfery mogą wypalić ale póki co to są to niewiadome. Ponadto stracili Murawskiego, ważne ogniwo.
Podobnie jest w Legii i Polonii.
Tymczasem w Wiśle Alvarez i Garguła po kontuzji to są niewiadome ale już po Kirmie i Jopie mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać. Tyle że w przypadku tego drugiego oczywiście prasa też już wykreowała obraz nieudacznika.
A gdyby Amica czy Legia kupiła Kirma, reprezentanta Słowenii, to wybiórcze, onety i inne szmatławce miałyby nieustający tygodniowy orgazm.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując