|
zawsze sie znajdzie jakis krytykant, takim ludziom nie mozna dogodzic,
Krzysztoff co ty piszesz?
jak nie bedzie napastnika to bedzie stracone okienko.
zachowujesz sie jak male dziecko....
ehhh co za ludzie
wazne ze przyszli juz Kirm, Jop, Alvarez, Gargula
po przejsciu tej rundy bedzie napewno bramkarz, a moze i napastnik...
Brozek slaby....ehhh...to sobie znajdz lepszego...kazdy klub z polski by chcial miec Boguskiego, Brozka i oni by na nich nie narzekali, docen wreszcie to co mamy,
a Cwielong tez sie ogra i bedzie z niego dobry pilkarz.
|