Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14671
Stary 22.07.2009, 10:03
Nie lubię takich menedżerskich filmików, gdzie najczęściej pokazują piłkarza w jak najlepszym świetle. Wszystko tendencyjnie powycinane. Tak nie można piłkarza ocenić obiektywnie.
Liczę, że zobaczymy go w meczu z Lechem. Dobra okazja do pokazania się, bo Amica to nie ogórki.

Ps. Może pasować do Wisły, bo gramy podobną lagę na aferę jak Reggina )
Ostatnio edytowane przez tofik : 22.07.2009 o godz. 10:09.
..
Odpowiedz cytując