Salman17 napisał(a):

Jeżeli chodzi o stroję Możesz je zmienić w Edytorze....
A Jeżeli chodzi o tracenie dużej ilości bramek hmmm....
Sam musisz Sobie z tym poradzić...
Po pierwsze kup Dobrego bramkarza (Pawałek jest cienki w Fm 08)
Po Drugię kup szybkich bocznych obrońców
Po trzecie śrdodkowi Obrońcy powinni mieć Wysokie Atrybuty
Odbiór i Krycie!!
|
Wiem jakie atrybuty powinni mieć obrońcy

Co do Pawełka zgadzam się w FM08 jest cienki i zawsze kupowałem Janukiewicza, ale w wersji 8.0.2 ma lepsze statystyki i broni nieźle
