Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14668
Stary 22.07.2009, 09:32
Wszystko fajnie, to może być najbardziej udane okienko od dłuższego czasu. Na miejsce Zieńczuka Kirm, który na razie sprawia świetne wrażenie (ale: to był tylko jeden oficjalny mecz o punkty!). W miejsce Baszcza Alvarez, który na papierze ma niezłe CV. Do rywalizacji na pozycji środkowego obrońcy solidny Jop. Plus Garguła, na którego bardzo liczę że się odbuduje.

Mało tego, o transferze Brożka media nie piszą i jest szansa, że u nas zostanie. Gdyby to się spełniło, to nawet brak nowego bramkarz i napastnika byłby do przełknięcia.

Więc wszystko byłoby zajebiście, gdyby nie dzisiejszy mecz co do którego mam spore obawy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując