Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14666
Stary 22.07.2009, 08:39
Jak dla mnie to faktycznie jak tu mówią ma ciągote do ofensywy. Poza tym z tego co widziałem dobrze czyta grę jest dynamiczny i ma dobry odbiór. Jedna denerwująca rzecz jest taka, że jego wrzutki są niedokładne i to może być kłopot ;]
Odpowiedz cytując