sqallpl napisał(a):

|
Coś mi pachnie że dzisiaj koło południa Polsat poda informacje o transmisji meczu...
|
Podać poda tyle że ja nie widze najmniejszych szans by ta informacja była nas zadowalającą.
Dla mnie jest to skandal tyle że nie w wykonaniu polszitu,tvnu czy publicznej(byłby taki gdyby nie było transmisji z Sosnowca), tylko .......onej uefy, która jest podobnie bandycką organizacją co pzpn.
Może to są tylko eliminacje ale dla niektórych aż eliminacje - w pale się nie mieści by jednym z kryteriów nie było to że gospodarz ma obowiązek udostępnić sygnał telewizyjny.