Wyświetl pojedynczy post
marine88
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1549
Stary 21.07.2009, 23:09
Polsat na pewno chętnie by pokazał ten mecz, bo wie, ze wielu fanów, nie tylko Białej Gwiazdy z przyjemnościa by ten meczyk obejrzało, problemem nie jest to, ze oni NIE CHCĄ go puścić, tylko to, ze w Estonii maja taki mecz głęboko w dupie, a żeby Polsat wyprodukował sam sygnał z takiego spotkania to do Talina musiałoby pojechac przynajmniej z 30 osób razem z wozami transmisyjnymi i tonami innego sprzętu, po drugie prawa do transmisji oddaćby Polsatowi musiałaby Levadia, a to też nie jest pewne, dlatego już nie nawalajcie tak na ten Polsat, bo ich winy to tutaj jest najmniej
Odpowiedz cytując