Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
jazzior
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
1369
21.07.2009, 20:10
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/tr...uje_w_Estonii/
co ich pogięło?
ostatni trening przed meczem ostatniej szansy w LM a oni se w rugby z uśmiechami na gebach plumkają
!!
jazzior
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jazzior