Wyświetl pojedynczy post
jazzior
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1369
Stary 21.07.2009, 20:10
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/tr...uje_w_Estonii/ co ich pogięło?
ostatni trening przed meczem ostatniej szansy w LM a oni se w rugby z uśmiechami na gebach plumkają!!