Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14638
Stary 21.07.2009, 20:08
hahahaha przyrzekałem sobie że nie będę przejmować się czyimiś idiotyzmami bo kiedys od tego przestanę myśleć albo co gorsza będę myślał za dużo. nabawię się paranoi i stanę się miłośnikiem teorii spiskowych. wszedłem przeczytałem i padłem... w wieczornych serwisach informacyjnych "sensacje" jak sprzątaczka leczy zęby czy banda awanturników próbuje siłą odwlec sprawę. człowiek wchodzi sprawdzic czy nie ma gdzies ciekawych linków o nowo zakontraktowanym Urugwajczyku (co ciekawe nie urodził się w Montevideo tylko w magnetowidzie) a tu numerologia stosowana. na pocieszenie przytoczę przykad jednego z rosyjskich napastników który grał z 4 i wbrew numerologii nie angażował się często w defensywę.

P.S. sorry za mój wywód ale dziś miałem cieżki dzień a poza tym oglądałem już wieczorne newsy... nie mam już siły protestować przeciwko tabloidyzacji dziennikarstwa (co w rezultacie daje tabloidyzację społeczeństwa co dobija mnie bardziej) mimo to zachowuje spokój
Odpowiedz cytując