hahahaha przyrzekałem sobie że nie będę przejmować się czyimiś idiotyzmami bo kiedys od tego przestanę myśleć albo co gorsza będę myślał za dużo. nabawię się paranoi i stanę się miłośnikiem teorii spiskowych. wszedłem przeczytałem i padłem... w wieczornych serwisach informacyjnych "sensacje" jak sprzątaczka leczy zęby czy banda awanturników próbuje siłą odwlec sprawę. człowiek wchodzi sprawdzic czy nie ma gdzies ciekawych linków o nowo zakontraktowanym Urugwajczyku (co ciekawe nie urodził się w Montevideo tylko w magnetowidzie) a tu numerologia stosowana

. na pocieszenie przytoczę przykad jednego z rosyjskich napastników który grał z 4 i wbrew numerologii nie angażował się często w defensywę.
P.S. sorry za mój wywód ale dziś miałem cieżki dzień a poza tym oglądałem już wieczorne newsy... nie mam już siły protestować przeciwko tabloidyzacji dziennikarstwa (co w rezultacie daje tabloidyzację społeczeństwa co dobija mnie bardziej)

mimo to zachowuje spokój