Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1363
Stary 21.07.2009, 18:43
Dokładnie o to chodzi, relacja będzie w Vikerraadio.

http://vikerraadio.err.ee/

Tylko po co nam estońska relacja?

Edit: Po za tym jest to relacja pomeczowa skoro zaczyna się o 19.05 czyli 20.05 polskiego czasu
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez emailowiec : 21.07.2009 o godz. 18:47.