Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14627
Stary 21.07.2009, 18:14
CzłowiekBC napisał(a):Wyświetl post
Miał być Carlinhos całe forum dostawało orgazmu potem Braz to samo, teraz Alvarez to samo...

Nie zdaliście sobie pytania dlaczego dwaj pierwsi do nas nie trafili?

Trzeba podchozi do tego spokojnie a nie - zajebisty transfer czy inne tego typu określenia - ba 100% nas gościa na oczy nie widziała a Wy już zachwalacie "produkt"...
dla przykladu Dusan Basta 200minut w Udinese przez rok, tez powiesz ze slaby dla nas i nie wzmocnienie?
Odpowiedz cytując