Wyświetl pojedynczy post
jazzior
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14621
Stary 21.07.2009, 17:49
stracilem juz wiare w ten transfer, ale brawa za dotrzymanie obietnic i dopiecie tego transferu !!

jeszcze tylko napastnik do spóły, albo rywalizacji jak kto woli z Pawłem i Piotrkiem, najlepiej Sagan, no i bramkarz doświadczony - przychylam się do tych, którzy stawiali na Jurgena Macho, bardzo dobrze się pokazał jak grał w reprezentacji Austrii w ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy, oraz całkiem szczęśliwy sezon w Kaiserslautern, najwieksze doświadczenie zdobył swego czasu w Chelsea.
Ostatnio edytowane przez jazzior : 21.07.2009 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując