Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
CzłowiekBC
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
14615
21.07.2009, 16:27
Jeżeli pozyskano Alvareza (choć to tylko wypożyczenie) to na 100% Wisła wygra jutrzejsze spotkanie
CzłowiekBC
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez CzłowiekBC