|
Z naszym najnowszym nabytkiem "kłopot" jest następujący:
- nie mogę na żadnej stronie znaleźć, dokąd Pablo Alvarez ma ważny kontrakt z Regginą. Ktoś podał, że jeszcze rok. Możliwe więc, że wypożyczenie jest na 0,5 roku + wykup, bo inaczej za rok byłby nasz za darmo;
- na ulubionym przez wielu forumowiczów transfermarkecie niczego się nie dowiemy. Zresztą, we Włoszech gra jeszcze jeden Pablo Alvarez (w sycylijskiej Catanii), ale ten drugi jest Argentyńczykiem, więc nie dajmy się panowie wprowadzić w błąd;
- Pablo Alvareza Menendeza Reggina po prostu nie chce. U nowego trenera nasz Urugwajczyk nie znalazł się nawet w kadrze na nowy sezon. Powiedziano mu, żeby sobie szukał innego klubu, bo jest "do odstrzału";
- już niejednokrotnie na tej stronie pisaliśmy, że Pablo Alvarez przychodzi do nas na zasadzie wypożyczenia z prawem pierwokupu (prestito con diritto di riscatto). Jednak, choć Regina pragnie się go pozbyć, będzie oczekiwała pewnej kwoty za Urugwajczyka. Po prostu się zbroją, by za rok wrócić do Serie A i pieniądze są im potrzebne;
- niestety, Urugwajczyk dość mało grał i nawet bywał poza meczową "18". Jednak, co innego stawiać czoło ekipom z Mediolanu, Juve czy Romie, a co innego polskim (?) ekipom, które utrzymują się w lidze dopiero po degradacji drużyn, które lepiej od nich grały;
- jak dopadniecie jakiś tekst po włosku, chętnie się takim zajmę. Na razie tyle.
|