był już taki obrońca w Wiśle z 11

szkoda tylko że lepiej zaczął niż skończył :(((
a swoją drogą to pierwszy Urugwajczyk w Wiśle ...
jakby Cleber został to mielibyśmy obronę południowoamerykańską...
witamy na pokładzie
edit. cholera faktycznie Nikoś grał z 10. Coś mnie zamuliło

z 11 to
grał choć to chyba za dużo powiedziane ostatnio niejaki Dawidowski
