Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14613
Stary 21.07.2009, 16:20
był już taki obrońca w Wiśle z 11
szkoda tylko że lepiej zaczął niż skończył :(((

a swoją drogą to pierwszy Urugwajczyk w Wiśle ...
jakby Cleber został to mielibyśmy obronę południowoamerykańską...


witamy na pokładzie

edit. cholera faktycznie Nikoś grał z 10. Coś mnie zamuliło z 11 to grał choć to chyba za dużo powiedziane ostatnio niejaki Dawidowski
Ostatnio edytowane przez emjot : 21.07.2009 o godz. 16:54.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując