Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14612
Stary 21.07.2009, 16:07
Fajnie że nie czekali na wynik jutrzejszego meczu, tylko zrobili to czego każdy kibic powinien oczekiwać - w miarę szybko znaleźli zastępstwa na 3 uszczuplone w trakcie sezonu i po sezonie , pozycje.

Można psioczyć że za późno ale powiedzmy sobie szczerze - meczu z Levadią nie zremisowaliśmy poprzez słabą grę obronną ale poprzez słabą grze w środku i przodzie a tu wszyscy oprócz Kirma powinni się znać jak łyse konie.

ps teraz trza chyba zacząć odprawiać modły byśmy jutro ograli tych Estończyków ,bo na prawdę nie wiele brakuje by w tym sezonie trochę namiszać tu i tam, szczególnie kiedy wróci do zdrowia Boguski i Garguła.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 21.07.2009 o godz. 16:12.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując