|
Fajnie że nie czekali na wynik jutrzejszego meczu, tylko zrobili to czego każdy kibic powinien oczekiwać - w miarę szybko znaleźli zastępstwa na 3 uszczuplone w trakcie sezonu i po sezonie , pozycje.
Można psioczyć że za późno ale powiedzmy sobie szczerze - meczu z Levadią nie zremisowaliśmy poprzez słabą grę obronną ale poprzez słabą grze w środku i przodzie a tu wszyscy oprócz Kirma powinni się znać jak łyse konie.
ps teraz trza chyba zacząć odprawiać modły byśmy jutro ograli tych Estończyków ,bo na prawdę nie wiele brakuje by w tym sezonie trochę namiszać tu i tam, szczególnie kiedy wróci do zdrowia Boguski i Garguła.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 21.07.2009 o godz. 16:12.
|