Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14606
Stary 21.07.2009, 15:52
tofik napisał(a):Wyświetl post
Dobry ruch Wisły i oby był wzmocnieniem. Jeszcze bramkarz - pewnie Vaska podpiszą, bo za długo już trwają te poszukiwania.
Co do napastnika, to nie liczyłbym na niego w tej rundzie. Byłbym mega zaskoczony, gdyby jakiś przyszedł.
przecież okno jest otwarte ponad miesiąc
wszystko się może zdarzyć
tym bardziej że rywale zyskali po 2 napadziorów

oprócz napastnika to przydałby się jeszcze jakiś stoper
LeQ napisał(a):Wyświetl post
No i tu będzie problem...
Jak każdy kibic Wisły chce żeby Alvarez spełnił oczekiwania i fajnie wkomponował się w drużynę tylko co będzie jak np. Reggina po udanej rundzie Alvareza podniesie wymaganie finansowe lub w przypadku braku powrotu do Serie A będzie chciała powrotu piłkarza, najlepiej gdyby to Reggina rozwiązała kontrakt z Alvarezem i mielibyśmy go na wyłączność ale pożyjemy zobaczymy...
przeczytaj zanim zaczniesz mącić, jest opcja pierwokupu
Odpowiedz cytując