tofik napisał(a):

Dobry ruch Wisły i oby był wzmocnieniem. Jeszcze bramkarz - pewnie Vaska podpiszą, bo za długo już trwają te poszukiwania.
Co do napastnika, to nie liczyłbym na niego w tej rundzie. Byłbym mega zaskoczony, gdyby jakiś przyszedł.
|
przecież okno jest otwarte ponad miesiąc

wszystko się może zdarzyć
tym bardziej że rywale zyskali po 2 napadziorów
oprócz napastnika to przydałby się jeszcze jakiś stoper
LeQ napisał(a):

No i tu będzie problem...
Jak każdy kibic Wisły chce żeby Alvarez spełnił oczekiwania i fajnie wkomponował się w drużynę tylko co będzie jak np. Reggina po udanej rundzie Alvareza podniesie wymaganie finansowe lub w przypadku braku powrotu do Serie A będzie chciała powrotu piłkarza, najlepiej gdyby to Reggina rozwiązała kontrakt z Alvarezem i mielibyśmy go na wyłączność ale pożyjemy zobaczymy...
|
przeczytaj zanim zaczniesz mącić, jest opcja pierwokupu