Lemur napisał(a):

|
W komunikacie nie ma tez nic o opcji pierwokupu po wypożyczeniu - chciałbym wierzyć, że to tylko przeoczenie. Bo jeśli się sprawdzi, klub powinien mieć możliwośc wykupienia go.
|
wg TWSD: "W umowie zawarto opcję pierwokupu zawodnika przez Wisłę."