Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14605
Stary 21.07.2009, 15:51
Lemur napisał(a):Wyświetl post
W komunikacie nie ma tez nic o opcji pierwokupu po wypożyczeniu - chciałbym wierzyć, że to tylko przeoczenie. Bo jeśli się sprawdzi, klub powinien mieć możliwośc wykupienia go.

wg TWSD: "W umowie zawarto opcję pierwokupu zawodnika przez Wisłę."
Groundhopper
Odpowiedz cytując