Temat
:
Żużel w Krakowie !!!!
Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline
#
29
21.07.2009, 15:36
Nowohucianin^^
napisał(a):
Wanda Kraków 20.07 ;] zdjęcia
http://i30.tinypic.com/2yts115.jpg
http://i30.tinypic.com/j74877.jpg
http://i31.tinypic.com/118evev.jpg
http://i27.tinypic.com/qxpjq1.jpg
http://i26.tinypic.com/15qal1g.jpg
http://i32.tinypic.com/ffa9dx.jpg
http://i27.tinypic.com/wwnedj.jpg
http://i28.tinypic.com/2jezmux.jpg
ma ktoś jakieś info kiedy coś zacznie sie dziac w Krakowie w sprawie Żużla
marcinugorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinugorek
Znajdź inne posty napisane przez marcinugorek