Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1538
Stary 21.07.2009, 14:13
Gramy z drużyną z kraju, w którym media mają głęboko w dupie, czy mistrz awansuje do kolejnej rundy LM czy nie. Po takim postawieniu sprawy tym bardziej nie potrafię sobie wyobrazić odpadnięcia z rozgrywek.
Odpowiedz cytując