piotrekwrd napisał(a):

|
no raczej... który polski prawy obrońca trafił do Serie A w wieku 22 lat i rozegrał tam koło 20 spotkań przez 2 sezony? no tak żaden...zauważmy że Reggina miała pewnie około 3 zawodników na tę pozycję /no może dwóch/ w tym Krajcika, który się nie sprawdził kompletnie. Przestańcie mi tu sadzić że gościu jest słaby
|
Proszę Cię. Wyręcz mnie i napsiz mi kto pisał na forum, że gościu jest słaby. Napisała to polska prasa. Myślę, że wśród forumowiczów Alvarez ma dość wysokie notowania. Moim zdaniem słusznie. Zawodnik ten całkiem dobrze się zapowiada. Mam nadzieję, że go pozyskamy.