Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
army
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
144
21.07.2009, 13:09
Chciałbym przypomnieć, że wszyscy typowaliście po 4:0 dla Wisły przed ostatnim meczem, więc bravelukas obyś Ty miał wreszcie rację.. ;/
army
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez army