Wyświetl pojedynczy post
army
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 21.07.2009, 13:09
Chciałbym przypomnieć, że wszyscy typowaliście po 4:0 dla Wisły przed ostatnim meczem, więc bravelukas obyś Ty miał wreszcie rację.. ;/