Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1347
Stary 21.07.2009, 12:41
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Tylko u nas jest jeden szkopuł. Celtic Glasgow przegrał 0:5 i odpadł - trener został. Glasgow Ranger z FBK Kowno odpadło - trener został. My odpadniemy trener wyleci, a na chwile obecną w Polsce nie ma lepszego. Jednak tak ja typowałem tak dalej wierze, że pojedziemy ich 5:0 i będzie 3 do przerwy. Jednak przy korzystnym wyniku jeśli Głowa zagra od 1 minuty to zmieniłbym go bo nie ma co kusić losu.
Nie, u nas wcale nie jest tak źle.

Skorża już w zeszłym roku zawiódł w europejskich pucharach. Bo jednak z upływem czasu stwierdzam, że z Totenhamem można było przynajmniej powalczyć jak równy z równym. A nawet awansować.

Jednak ew. odpadnięcie z Levadią byłoby dnem dna, po czymś takim choć Maćka Skorżę lubię - to nie miałbym do niego przekonania, jako do trenera.

A już zupełnie sobie nie wyobrażam, jak BC mógłby nie zareagować.

Co by o Smudzie powiedzieć, pod jego rządami Wisła nie miała problemów z Estończykami.

Ja trzymam kciuki za Skorże, bo co innego pozostaje. Tylko, że sam Skorża musi dać sobie szansę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo