PhantomRanger napisał(a):

|
Tylko u nas jest jeden szkopuł. Celtic Glasgow przegrał 0:5 i odpadł - trener został. Glasgow Ranger z FBK Kowno odpadło - trener został. My odpadniemy trener wyleci, a na chwile obecną w Polsce nie ma lepszego. Jednak tak ja typowałem tak dalej wierze, że pojedziemy ich 5:0 i będzie 3 do przerwy. Jednak przy korzystnym wyniku jeśli Głowa zagra od 1 minuty to zmieniłbym go bo nie ma co kusić losu.
|
Nie, u nas wcale nie jest tak źle.
Skorża już w zeszłym roku zawiódł w europejskich pucharach. Bo jednak z upływem czasu stwierdzam, że z Totenhamem można było przynajmniej powalczyć jak równy z równym. A nawet awansować.
Jednak ew. odpadnięcie z Levadią byłoby dnem dna, po czymś takim choć Maćka Skorżę lubię - to nie miałbym do niego przekonania, jako do trenera.
A już zupełnie sobie nie wyobrażam, jak BC mógłby nie zareagować.
Co by o Smudzie powiedzieć, pod jego rządami Wisła nie miała problemów z Estończykami.
Ja trzymam kciuki za Skorże, bo co innego pozostaje. Tylko, że sam Skorża musi dać sobie szansę.