Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1755
21.07.2009, 11:39
Opisze ktos jak sie studjuje na kierunku Górnictwa i Geologii
bo mam wrazenie ze jesst to wybitnie ciezki kierunek
kriz69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriz69
Znajdź inne posty napisane przez kriz69