Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1755
Stary 21.07.2009, 11:39
Opisze ktos jak sie studjuje na kierunku Górnictwa i Geologii bo mam wrazenie ze jesst to wybitnie ciezki kierunek
Odpowiedz cytując