Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2241
Stary 21.07.2009, 11:27
Przykre... Szanuję Baszcza jako piłkarza i człowieka, za charakter i poświęcenie do końca. Mam szczerą nadzieję, że wszystko się ułoży i Marcin jeszcze będzie mógł zagrać: http://m.freeware.info.pl/ . Baszczu trzymaj się!
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.03.2015 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując