Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
2241
21.07.2009, 11:27
Przykre... Szanuję Baszcza jako piłkarza i człowieka, za charakter i poświęcenie do końca. Mam szczerą nadzieję, że wszystko się ułoży i Marcin jeszcze będzie mógł zagrać:
http://m.freeware.info.pl/
. Baszczu trzymaj się!
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.03.2015 o godz. 14:11.
maxx304
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxx304