http://strill.it/index.php?option=co...ina&Itemid=164
Swiezy nius (z 20:42) ze strony, ktora pierwsza informowala o Alvarezie w Wisle. Napisali tez cos o Stuanim. Na moje oko zostaje u nich. Gdyby tak pojawil sie El_nuero, to w slad za nim mielibysmy potwierdzenie...