Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14556
Stary 20.07.2009, 22:46
http://strill.it/index.php?option=co...ina&Itemid=164

Swiezy nius (z 20:42) ze strony, ktora pierwsza informowala o Alvarezie w Wisle. Napisali tez cos o Stuanim. Na moje oko zostaje u nich. Gdyby tak pojawil sie El_nuero, to w slad za nim mielibysmy potwierdzenie...
Odpowiedz cytując