Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 20.07.2009, 22:16
Z racji ze nie będzie mnie do 3 sierpnia, wrzucę tutaj typy meczy które będą rozgrywane przy mej nieobecnosci. Mam nadzieje ze nikt nie ma nic przeciwko i zostana one uwzglednione.

Wisła - Lech 0:2

Skład: Pawełek - Jop, Macelo Głowacki Brożek - Małecki Sobolewski Diaz Kirm - Brożek Ćwielong

Zmiany: Jirsak, Cantoro, Łobodziński


Wisła - Debreczyn: 3:1

Skład: Pawełek - Diaz, Macelo Głowacki, Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Kirm - Brożek Ćwielong

Bramki: Kirm, Paweł Brożek, Jirsak

Zmiany: Cantoro, Łobodziński, Janik


Wisła - Ruch: 2:0

Skład: Pawełek - Diaz, Macelo Jop, Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Kirm - Brożek Ćwielong

Bramki: Marcelo, Małecki

Zmiany: Cantoro, Łobodziński, Burliga.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.