Ja się nie zdziwię jak wszystko padnie oprócz lajwskorów a oglądanie na tym takiego meczu to masakra

Z jednej strony brak transmisji dziwi niemiłosiernie ale tylko do momentu kiedy zobaczymy jakie zainteresowanie jest meczami Levadii - 400tyś miasto a na meczach po 200 osób.Widać nikt ich nie ogląda.Szkoda bo mecz będzie najpewniej niesamowity(w sensie dramaturgii)