Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1500
Stary 20.07.2009, 22:07
Ja się nie zdziwię jak wszystko padnie oprócz lajwskorów a oglądanie na tym takiego meczu to masakra
Z jednej strony brak transmisji dziwi niemiłosiernie ale tylko do momentu kiedy zobaczymy jakie zainteresowanie jest meczami Levadii - 400tyś miasto a na meczach po 200 osób.Widać nikt ich nie ogląda.Szkoda bo mecz będzie najpewniej niesamowity(w sensie dramaturgii)
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując