Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1499
Stary 20.07.2009, 22:04
Chyba wszystko powyłączamy na czas meczu i odpalimy sam live... Może wytrzyma.

Co ciekawe, na ten moment nie jest pewne, czy będą do obejrzenia bramki z odtworzenia (zakładam, że jakieś padną...)
Odpowiedz cytując