Maćko napisał(a):

Miałem się już tu nie wypowiadać, ale skąd przyszedł, drodzy Wiślacy, Cantoro czy Uche?
Nie siejcie fermentu, bo jedyne co widzę to: "Nie ma transferów - źle, Cupiał sknera", "są transfery - Bednarz ch*j nie potrafi wybrać dobrych zawodników" i cały czas zataczamy koło.
Puknijcie się w piękne główki i poczekajcie trochę.
|
Dokładnie!! Ja myle ze to juz jest wada wrodzona to narzekanie co u niktorych "member"
Tacy to tylko w kazdym ruchu ze strony klubu dopatruja się czegos złego...
Jestesmy blisko podpisania reprezentanta mocnego piłkarsko kraju, młodego i to z jednej z najsilniejszych lig na świecie..
czy wszystko musi byc beee? czy tylko ja jestem takim cholernym optymista?