Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14553
Stary 20.07.2009, 21:19
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Miałem się już tu nie wypowiadać, ale skąd przyszedł, drodzy Wiślacy, Cantoro czy Uche?

Nie siejcie fermentu, bo jedyne co widzę to: "Nie ma transferów - źle, Cupiał sknera", "są transfery - Bednarz ch*j nie potrafi wybrać dobrych zawodników" i cały czas zataczamy koło.
Puknijcie się w piękne główki i poczekajcie trochę.
Dokładnie!! Ja myle ze to juz jest wada wrodzona to narzekanie co u niktorych "member"

Tacy to tylko w kazdym ruchu ze strony klubu dopatruja się czegos złego...

Jestesmy blisko podpisania reprezentanta mocnego piłkarsko kraju, młodego i to z jednej z najsilniejszych lig na świecie..

czy wszystko musi byc beee? czy tylko ja jestem takim cholernym optymista?
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując