PhantomRanger napisał(a):

|
Tylko u nas jest jeden szkopuł. Celtic Glasgow przegrał 0:5 i odpadł - trener został. Glasgow Ranger z FBK Kowno odpadło - trener został. My odpadniemy trener wyleci, a na chwile obecną w Polsce nie ma lepszego. Jednak tak ja typowałem tak dalej wierze, że pojedziemy ich 5:0 i będzie 3 do przerwy. Jednak przy korzystnym wyniku jeśli Głowa zagra od 1 minuty to zmieniłbym go bo nie ma co kusić losu.
|
Tak,tak tylko że wyspy to już chciał jeden Pan u nas zrobić i co?
Co prawda chciał Irlandie a drugi wiele lat wcześniej Japoniea mamy jak mamy

A propo trenera to Franz S. jest bezrobotny i pod ręką bo go widziałem nie dawno na Kalwaryjskiej
czy to przypadek że lubi to samo whisky co B.C.
