Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ciastek11
Member
Od: 05.2009
Offline
#
1494
20.07.2009, 20:50
A podobno taka euforia była w Estonii po meczu z Wisłą.
ciastek11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciastek11
Znajdź inne posty napisane przez ciastek11