CzłowiekBC napisał(a):

(..)
Z tego zestawienia wyłączyłbym Łobo,Diaza,Cantoro są kompletnie bez formy...
(...)
|
Tyś chyba mózg wyłączył. Przestań siać defetyzm. Już od dawna wiadomo, że Wisła ma ograniczone pole manewru, a przy takich skromnych możliwościach, tego typu gadanie może nas tylko pogrążyć i posłużyć jako gwóźdź do trumny.
Tylko wiara może nas uratować, a takich malkontentów, jak Ty separować najdalej od ludzi z Wisłą związanych.
"Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba."