Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14540
Stary 20.07.2009, 18:30
CzłowiekBC napisał(a):Wyświetl post
(..)
Z tego zestawienia wyłączyłbym Łobo,Diaza,Cantoro są kompletnie bez formy...
(...)

Tyś chyba mózg wyłączył. Przestań siać defetyzm. Już od dawna wiadomo, że Wisła ma ograniczone pole manewru, a przy takich skromnych możliwościach, tego typu gadanie może nas tylko pogrążyć i posłużyć jako gwóźdź do trumny.

Tylko wiara może nas uratować, a takich malkontentów, jak Ty separować najdalej od ludzi z Wisłą związanych.

"Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba."
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując