Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14538
Stary 20.07.2009, 18:12
I co ? Mamy się pochlastać z tego powodu ? Nie rozumiem niektórych ludzi. To chyba nasza narodowa przypadłość, że lubimy się zadręczać.
..
Odpowiedz cytując