Wyświetl pojedynczy post
GrzeGie
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 20.07.2009, 17:47
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Słowa Kirma:
I Kirm w 100 % ma rację. Nasz pressing, a właściwiej jego brak na połowie Levadii to była komedia. Nie wiem czy Skorża kazał im cofać się na własną połowę i ustawiać zasieki, które Levadia swobodnie omijała grając długą piłką, czy wynikało to z braku sił czy jeszcze czegoś innego ale przecież ich wystarczy tylko przycisnąć, i będą nam oddawać piłkę dalekim wykopem albo uda nam się jeszcze ją odebrać na połowie przeciwnika. Po nieudanej akcji było u nas ZERO zagazowania w przechwyt, nie powinniśmy się cofać tylko odraza odbierać piłkę...
Zgadzam się w 100% jak oglądałem mecz Polonii z Juvenes to owszem wygrali tylko 1:0 ale przez cały mecz stosowali pressing juz na polowie rywala(tylko przez mecz zycia bramkarza i dwie tyczki i slupek byl tak niski wynik),wiec jak oni mieli siłe na pressing przez caly mecz to graczy Wisły też na niego stać.