Wyświetl pojedynczy post
KrystekABG
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1355
Stary 20.07.2009, 17:40
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=42854

proponuję się przyjrzeć temu użytkownikowi... ma jeden post piszący żeby napisać jej na priva swoje imię, nawisko i pesel jak ktoś nie wie o której zbiórka na wyjazd
Ostatnio edytowane przez KrystekABG : 20.07.2009 o godz. 17:42.
Good night left side.
Odpowiedz cytując