dynek.pl napisał(a):

Cos mi sie wydaje, ze znowu liga nie ruszy w terminie.
Jakie by decyzje nie zostaly podjete to teraz zawsze ktos bedzie pokrzywdzony.
Chyba najsprawiedliwiej by bylo utrzymac wniki z boiska czyli LKS i Widzew w ekstraklasie,
a Cracovia i Korona w 1 lidze.
|
Tyle że gdy utrzymujemy wyniki z boiska to Koronie przysługują baraże i nie wierzę w tym momencie w to aby Korona nie zagrała w przyszłym sezonie w ekstraklasie...