Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 20.07.2009, 17:31
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Cos mi sie wydaje, ze znowu liga nie ruszy w terminie.
Jakie by decyzje nie zostaly podjete to teraz zawsze ktos bedzie pokrzywdzony.
Chyba najsprawiedliwiej by bylo utrzymac wniki z boiska czyli LKS i Widzew w ekstraklasie,
a Cracovia i Korona w 1 lidze.
Tyle że gdy utrzymujemy wyniki z boiska to Koronie przysługują baraże i nie wierzę w tym momencie w to aby Korona nie zagrała w przyszłym sezonie w ekstraklasie...
Odpowiedz cytując