Wyświetl pojedynczy post
Bubak
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: z importu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3337
Stary 20.07.2009, 17:14
Maciej Orłoś: Co Legia to Legia:

http://www.youtube.com/watch?v=UMFS1HcM5eE
mam czarny pas w poniżaniu
Odpowiedz cytując