Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Bubak
Member
Od: 12.2008
Skąd: z importu
Offline
#
3337
20.07.2009, 17:14
Maciej Orłoś: Co Legia to Legia:
http://www.youtube.com/watch?v=UMFS1HcM5eE
mam czarny pas w poniżaniu
Bubak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bubak
Znajdź inne posty napisane przez Bubak