Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 20.07.2009, 17:10
Najsprawiedliwiej bylo by tak zmienic przepisy ze spadaja te zespoly ktore zajely ostatnie miejsce w tabeli. A w przypadku jak jest teraz z LKSem spada a w to miejsce wchodzi zespol z I ligi.

I nie bylo by takiego cyrku ze nie wiadomo kto gra w barazach, kto awansuje, klto spada.
,
Odpowiedz cytując