|
Najsprawiedliwiej bylo by tak zmienic przepisy ze spadaja te zespoly ktore zajely ostatnie miejsce w tabeli. A w przypadku jak jest teraz z LKSem spada a w to miejsce wchodzi zespol z I ligi.
I nie bylo by takiego cyrku ze nie wiadomo kto gra w barazach, kto awansuje, klto spada.
 ,
|