sessegnon napisał(a):

|
Juz w jednym temacie to napisalem.Mecz Flora-Broendby w LE bedzie transmitowala dunska TV2 Sport i wyglada na to, ze jakas estonska TV bedzie produkowala sygnal.No chyba ze Dunczycy sie za to zabrali...Bedzie mecz Ligi Europy to LM tymbardziej powinna byc.
|
Dunczycy pewnie zaplacili za mecz to ktos dla nich prawa wyprodukuje. Przeciez niedawno jak Sportfive
posredniczyla w sprzedazy praw i sprzedala je TVP to nie mielismy takich zmartwien. Ten caly Placzynski niedawwno mowil, ze jesli ktos produkuje meccz to kwestia dogadania sie to kilka godzin, jesli nie to trzeba conajmniej 1 dnia zeby wlasnie zalatwic realizatora w danym kraju. Polsat dostal prawa do meczow Wisly za darmo i chce je pokazac najmniejsyzm kosztem. Tak to rozumiem.