Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 20.07.2009, 17:03
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Juz w jednym temacie to napisalem.Mecz Flora-Broendby w LE bedzie transmitowala dunska TV2 Sport i wyglada na to, ze jakas estonska TV bedzie produkowala sygnal.No chyba ze Dunczycy sie za to zabrali...Bedzie mecz Ligi Europy to LM tymbardziej powinna byc.
Dunczycy pewnie zaplacili za mecz to ktos dla nich prawa wyprodukuje. Przeciez niedawno jak Sportfive
posredniczyla w sprzedazy praw i sprzedala je TVP to nie mielismy takich zmartwien. Ten caly Placzynski niedawwno mowil, ze jesli ktos produkuje meccz to kwestia dogadania sie to kilka godzin, jesli nie to trzeba conajmniej 1 dnia zeby wlasnie zalatwic realizatora w danym kraju. Polsat dostal prawa do meczow Wisly za darmo i chce je pokazac najmniejsyzm kosztem. Tak to rozumiem.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując